3.8 Spolupráce se ZŠ

Ve spolupráci se základní školou se zaměřujeme na propagaci práce mateřské školy, zveme učitelky ze základní školy spolu s dětmi do MŠ, na výstavu výtvarných prací . Před zápisem do ZŠ navštěvují děti z MŠ každoročně první třídy základní školy. V měsíci lednu vždy pořádáme pro rodiče společné besedy s učitelkami ZŠ. Děti s učitelkami pravidelně navštěvují své bývalé kamarády v mateřské škole v pololetí a na konci školního roku. Učitelky mateřské školy mají možnost získat zpětnou vazbu o úrovni přípravy dětí do 1. třídy a učitelky základní školy mají možnost se seznámit s budoucími prvňáčky. Spolupráce se základními školami je na dobré úrovni.

• vyhledávat další možnosti spolupráce